Kompleksowe usługi księgowe

Biuro rachunkowe Sigma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług księgowych. Z naszych usług korzystają zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), jak również duże firmy o zasięgu międzynarodowym. Dlaczego warto skorzystać z usług księgowych świadczonych przez biuro rachunkowe Sigma? Przede wszystkim ze względu na oszczędności. Średnie i duże firmy z racji swego szybkiego rozwoju często decydują się na stworzenie nowego stanowiska pracy i zatrudnienie księgowej.

Środki wymagane do stworzenia nowego miejsca pracy bywają bardzo wysokie – niezbędny jest zakup nowego komputera wraz z licencjonowanym oprogramowaniem, dokupienie materiałów biurowych, zagospodarowanie pomieszczenia do archiwizacji dokumentów, aż w końcu comiesięczne wypłacanie pensji, podatków i ubezpieczenia. Biorąc pod uwagę powyższe koszty utrzymania pracownika, pod kątem ekonomicznym bardziej opłacalne będzie zlecenie prowadzenia księgowości firmie zewnętrznej, czyli outsourcing usług księgowych.

Mali przedsiębiorcy korzystający z usług księgowych mogą skupić się na dalszym rozwoju swojej oferty i dotarciu do coraz to większej grupy odbiorców. Wiemy, jak zawiłe i skomplikowane może być rozliczanie VAT, szczególnie dla osób rozpoczynających swoją działalność. Dlatego też oferujemy Państwu pełną pomoc w księgowości.

Obsługa księgowa firm to jedna z podstawowych usług świadczonych przez nasze biuro usług księgowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, ponadto nieustannie śledzimy zmiany w prawie podatkowym oraz wszelkich innych przepisach mogących mieć wpływ na funkcjonowanie Państwa firmy. Przejmujemy od Państwa wszelkie obowiązki z zakresu m.in. przygotowywania sprawozdań finansowych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczanie VAT. 

Zawsze mają Państwo wgląd do prowadzonych przez nas działań, a dla Państwa wygody, nasz pracownik może odebrać dokumentację. Jesteśmy bardzo elastycznie w kwestii usług księgowych, naszą ofertę zawsze staramy się dopasować do potrzeb Klientów. Zapraszamy do współpracy!

Z miłą chęcią przedstawimy kalkulację cenową naszych usług specjalnie dla Państwa! Zachęcamy do zwracania się do nas z wszelkimi zapytaniami!

Kontakt

Biuro rachunkowe – opłaty

Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od:

  • ilości dokumentów,
  • stopnia skomplikowania dokumentacji,
  • sposobu odbioru usługi,
  • życzeń dodatkowych Klienta,

Nowi Klienci

Nowym Klientom chętnie udzielamy rabatów w opłatach za nasze usługi na okres od 1 do 3 miesięcy. Jedynym warunkiem ich otrzymania jest stała współpraca przez okres min. jednego roku. Opłata za usługi dokonywana jest gotówką lub przelewem na podstawie faktury VAT.

Nasi partnerzy

Nasze biura

Potrzebują Państwo profesjonalnej pomocy przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych lub ksiąg handlowych? Szukają Państwo biura świadczącego usługi z zakresu obsługi kadrowej przedsiębiorstw?

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z Biurem Rachunkowym Sigma z siedzibą w Warszawie. Zajmujemy się kompleksową obsługę księgową i płacową firm. Dane kontaktowe zamieszczamy poniżej.

Warszawa, Pogonowskiego
Warszawa, Gersona
Skierniewice
Grabina Radziwiłłowska
Mrozy