Obsługa Kadrowa firm

Obsługa kadrowa firm, podobnie zresztą jak pozostałe usługi rachunkowe, ma na celu wspomaganie Państwa przedsiębiorstwa. Prężnie rozwijające się firmy zwykle muszą szybko rozwijać swoje kadry pracownicze. Zatrudnienie nowego pracownika zawsze wiąże się z szeregiem obowiązków, począwszy od przeszkolenia z zakresu BHP, przez przygotowanie nowego miejsca pracy, aż w końcu – po naliczanie wynagrodzenia, obliczanie należnych podatków, sporządzanie PIT etc. Jeszcze do niedawna standardem w średnich i dużych przedsiębiorstwach była „księgowa”. Dziś coraz więcej przedsiębiorców korzysta z zewnętrznej obsługi kadrowej firm. Dlaczego?

Najważniejsze są oszczędności. Zlecając księgowość zewnętrznej firmie, mogą Państwo uzyskać oszczędności rzędu nawet 50% w stosunku do utrzymywania wewnętrznego stanowiska księgowej. O kosztach utrzymania stanowiska pracy szerzej wspomnieliśmy przy okazji opisywania kompleksowej obsługi księgowej. Przypomnijmy – comiesięczne wydatki związane z utrzymaniem pracownika nie kończą się na wypłacie pensji. Należy zadbać o odpowiednie zaplecze biurowe, szczególnie pod kątem archiwizacji dokumentów, zaplecze techniczne oraz licencje na oprogramowanie. Wydatków jest dużo, a wraz z rozwojem firmy może się okazać, że jedna księgowa to za mało! Biura rachunkowe obsługują wszystkie firmy – zarówno te małe, jak i duże o międzynarodowym kapitale.

Obsługa kadrowa dużych przedsiębiorstw bywa złożonym przedsięwzięciem, należy ewidencjonować dane kadrowe, zgłaszać pracowników do ZUS, naliczać wynagrodzenia, przygotowywać zaświadczenia, deklaracje ZUS, sporządzać PITy, a także pamiętać o szeregu innych obowiązków i kruczków prawnych. Tym wszystkim zajmiemy się my.

Nasze Biuro Rachunkowe świadczy kompleksowe usługi z zakresu obsługi kadrowej firm. Współpraca z nami oznacza pełną i profesjonalną obsługę, terminowe dopełnianie formalności i pełen wgląd do prowadzonych przez nas czynności. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w wysokości 30.000 EUR.

Z miłą chęcią przedstawimy kalkulację cenową naszych usług specjalnie dla Państwa! Zachęcamy do zwracania się do nas z wszelkimi zapytaniami!

Kontakt

Biuro rachunkowe – opłaty

Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od:

  • ilości dokumentów,
  • stopnia skomplikowania dokumentacji,
  • sposobu odbioru usługi,
  • życzeń dodatkowych Klienta,

Nowi Klienci

Nowym Klientom chętnie udzielamy rabatów w opłatach za nasze usługi na okres od 1 do 3 miesięcy. Jedynym warunkiem ich otrzymania jest stała współpraca przez okres min. jednego roku. Opłata za usługi dokonywana jest gotówką lub przelewem na podstawie faktury VAT.

Nasi partnerzy

Nasze biura

Potrzebują Państwo profesjonalnej pomocy przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych lub ksiąg handlowych? Szukają Państwo biura świadczącego usługi z zakresu obsługi kadrowej przedsiębiorstw?

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z Biurem Rachunkowym Sigma z siedzibą w Warszawie. Zajmujemy się kompleksową obsługę księgową i płacową firm. Dane kontaktowe zamieszczamy poniżej.

Warszawa, Pogonowskiego
Warszawa, Gersona
Skierniewice
Grabina Radziwiłłowska
Mrozy